Spor

Türkiye – Letonya maçı için federasyondan yeni karar

Futbol Federasyonu, Türkiye- maçına alınmayacağını açıkladı. Federasyondan yapılan açıklamada, TFF Sağlık Kurulu’nun görüşleri doğrultusunda maça seyirci alınmasının uygun bulunmadığı belirtildi.

Türkiye Futbol Federasyonu, 30 Mart Salı günü Letonya ile oynanacak 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçına seyirci alınmasının uygun bulunmadığını açıkladı.

Federasyondan yapılan açıklamada, “Dünyamızı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgın seyri ile ilgili son gelişmeler üzerine TFF Sağlık Kurulu yeni bir değerlendirme yapmıştır. Yeni tedbirler ve önlemler alınması gerekebilecek bu dönemde, riskler oluşturacak uygulamalar yapılmaması ve seyircili maç oynanması gibi etkinliklerin düzenlenmemesi hususunda TFF Sağlık Kurulu görüş birliğine varmıştır.  TFF Yönetim Kurulu ile paylaşılan bu görüş doğrultusunda, A Milli Takımımızın 30 Mart Salı günü oynayacağı 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçına seyirci alınması uygun bulunmamıştır.” denildi.

Türkiye - Letonya maçı için federasyondan yeni karar

Federasyondan dün yapılan açıklamada müsabakaya stat kapasitesinin yüzde 15’i oranında seyirci alınacağı açıklanmıştı.

İlgili Haberler

Türkiye - Letonya maçı için federasyondan yeni karar

 

 

 

Türkiye – Letonya maçı için federasyondan haberi ile ilgili olabilecek ve beğenebileceğiniz diğer haberleri aşağıda bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu