Siyaset

Meral Akşener’den Fırat Yılmaz Çakıroğlu mesajı: 24 yaşında bir yiğit, 24 yaşında bir vatan sevdalısı…

PKK’lı teröristler tarafından katledilen Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 4. sınıf öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun 6’ncı ölüm yıldönümünde hesabından paylaşımda bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “6 yıl önce hain terörün aramızdan kopardığı #FıratYılmazÇakıroğlu ’nu şehadetinin yıl dönümünde rahmetle anıyorum” dedi.

Ege Üniversitesinde 20 Şubat 2015’te, Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 4. sınıf öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu PKK’lı teröristler tarafından öldürülmüştü. 

Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu ölümünün 6’ncı yıldönümünde sosyal medya hesabından paylaştığı ile anan İYİ Parti lideri Meral Akşener, “Herkesin dik duruşunu selamladığı yürekli bir vatan evladı… 24 yaşında bir yiğit, 24 yaşında bir vatan sevdalısı… 6 yıl önce hain terörün aramızdan kopardığı #FıratYılmazÇakıroğlu ’nu şehadetinin yıl dönümünde rahmetle anıyorum. Ruhu şad, mekânı cennet olsun.” ifadelerini kullandı.

Meral Akşener'den Fırat Yılmaz Çakıroğlu mesajı: 24 yaşında bir yiğit, 24 yaşında bir vatan sevdalısı…

 

 

 

Meral Akşener’den Fırat Yılmaz Çakıroğlu mesajı: 24 yaşında bir yiğit, 24 yaşında bir vatan sevdalısı… haberi ile ilgili olabilecek ve beğenebileceğiniz diğer haberleri aşağıda bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu