Ekonomi

Dolar yeniden alevlendi. Neler olacak

Uzun bir süredir düşüş eğilimde olan /TL kurunda yeniden haftanın ilk gününde yükselişe geçti. 22 Şubat itibariyle 7,06 seviyesinde seyrediyor. Dolar kuru bugün ne kadar oldu? TL 22 Şubat

Geçtiğimiz hafta 6,96 TL seviyesin seyreden Dolar – TL kuru yukarı yönlü harekete geçti. Yeni hafta ile birlikte, son olarak 7,00 TL bandından seyreden dolar kurunda yükseldi. 22 Şubat haftasına dolar kuru 6.98 seviyesinde başlasa da öğleden sonra 7.06 bandına geldi. Haftanın en önemli gündemi bugün AMB Başkanı Lagarde’ın ve yarın da Fed Başkanı Powell’ın konuşması olacak.

BUGÜN DOLAR KAÇ TL? DOLAR KURU?

Dolar – TL kuru kaç TL? 22 Şubat 2021 günü dolar kuru en son kadar oldu? İşte dolar kurundaki son durum… Peki dolar artacak mı?

Cumhurbaşkanı ’ın eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve TCMB rezervleri hakkındaki açıklamalarıyla kur, 7,06’nın üzerine çıktı.

Euro/TL kuru ise, 8,48’den 8,56 seviyesine yükseldi.

Gram altın fiyatları da güne 399 TL seviyesinde başladıktan sonra, doların yükselişine paralel 405 TL’nin üzerine çıktı.

Dolar yeniden alevlendi. Neler olacak

Dolar yeniden alevlendi. Neler olacak

 

 

 

 

Dolar yeniden alevlendi. Neler olacak haberi ile ilgili olabilecek ve beğenebileceğiniz diğer haberleri aşağıda bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu