Güncel

Afyonkarahisar’a şehit ateşi düştü

’in Tatvan ilçesinde kaza kırıma uğrayan helikopterde olan askerlerden 29 yaşındaki Teknisyen Kıdemli Çavuş ’in şehadet haberi, ’daki ailesine verildi.

 
Bitlis’in Tatvan ilçesinde, Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na ait Cougar tipi askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan askerlerden Teknisyen Kıdemli Çavuş Şükrü Karadirek’in acı haberi Afyonkarahisar’da yaşayan ailesine ulaştı. Şehidin babası İbrahim Karadirek, annesi Şerife Karadirek ile eşi Elif Karadirek (24) acı haberi Uydukent Osmangazi Mahallesi’ndeki evlerinde aldı. Şehidin ailesinin evine bayrakları asılırken, haberi duyan komşuları ve diğer yakınları eve akın etti.

Öte yandan, Şükrü ve Elif Karadirek’in 7 Eylül 2019 tarihinde evlendikleri ve çiftin 3 aylık İbrahim Aras adında erkek çocukları olduğu öğrenildi.

Afyonkarahisar'a şehit ateşi düştüAfyonkarahisar'a şehit ateşi düştüAfyonkarahisar'a şehit ateşi düştüAfyonkarahisar'a şehit ateşi düştü

 

 

 

Afyonkarahisar’a şehit ateşi düştü haberi ile ilgili olabilecek ve beğenebileceğiniz diğer haberleri aşağıda bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu