Güncel

55 yaşındaki belediye başkanı aşı oldu. Bilin bakalım hangi partiden

Mersin’in Aydıncık ilçesinin 56 yaşındaki ’li aşısı oldu. Aktan olduğu anı sosyal medyada paylaştı. Aşımızı olduk… Daha hızlı çalışmaya, koşmaya devam..” şeklinde paylaştı. 

YENİÇAĞ/ ÖZEL HABER

65 yaş üstü birçok vatandaş aşı olmak için sıra beklerken, siyasi isimler sıraları gelmemelerine rağmen aşı olmaya devam ediyor. Kervana son katılan isim ise, Mersin’in Aydıncık ilçesinin AKP’li belediye başkanı oldu.

1965 doğumlu olan ve sağlık kökenli bir meslekten gelmemelerine rağmen Aydıncık’ın AKP’li başkanı Aktan 56 yaşında olmasına rağmen korona aşısı olurken, aşı olduğu anı hesabından paylaştı.

İşte o paylaşım:

55 yaşındaki belediye başkanı aşı oldu. Bilin bakalım hangi partiden

GİRESUN İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI DA AŞI OLDU

Giresun’un Görele ilçesinin AKP’li belediye başkanı Tolga Erener 45 yaşında olmasına rağmen Çin menşeili korona virüs aşısı olduğu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Giresun’un Doğankent ilçesinin AKP’li belediye başkanı Rüşan Özden de 44 yaşında olmasına rağmen korona virüs aşısı oldu ve bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak aşı olduğunu duyurdu.

55 yaşındaki belediye başkanı aşı oldu. Bilin bakalım hangi partiden

 

 

 

 

55 yaşındaki belediye başkanı aşı oldu. Bilin bakalım hangi partiden haberi ile ilgili olabilecek ve beğenebileceğiniz diğer haberleri aşağıda bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu